Masaż antycellulitowy.

Masaż próżniowy dermomasażerem.

Dermomasażer co to takiego?

Najprościej określając dermomasażer to urządzenie działające na zasadzie zasysania skóry wytwarzanym podciśnieniem.
Masaż próżniowy, zwany również metodą SPM, to dość nowy zabieg na cellulit powodujący jego znaczną redukcję oraz poprawiający ukrwienie i wygląd skóry. Taki specjalistyczny masaż, wykonywany przeznaczonym do tego urządzeniem, zwanym dermomasazerem, polecany jest również do ujędrniania skóry i modelowania sylwetki.

Masaż próżniowy to zabieg bezpieczny jednak nie zawsze bezbolesny. Wszystko zależy od wrażliwości naszej skóry i stopnia cellulitu, który mamy zamiar usunąć. Nie niesie on jednak ze sobą ryzyka powikłań, w odróżnieniu od inwazyjnych zabiegów na cellulit. Jedyne, co może się pojawić, to zaczerwienienie skóry i czasami drobne siniaczki.
Metoda działania dermomasażera jest prosta i jak sama nazwa wskazuje, do swojego działania wykorzystuje on próżnię. Dzięki wykorzystaniu próżni poprawia się krążenie krwi i limfy wewnątrz ciała. To natomiast powoduje ułatwione usuwanie toksyn z organizmu, a szczególnie z warstw skóry, gdzie się gromadzą, powodując cellulit. Zasada działania zbliżona jest do masażu bańką chińską jednak dużo bardziej skuteczna.
Masaż taki wykonujemy najcząściej na wybrane partie ciała – czyli tam, gdzie chcemy poprawić wygląd naszej skóry. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi limfy stanie się ona bardziej jędrna, a cellulit stanie praktycznie niewidoczny. Zabieg dermomasażerem pozwala na dotlenienie miejsc do tej pory niedotlenionych i nieodżywionych wskutek pojawienia się cellulitu. Dodatkowo, wytwarzana próżnia, pobudza spalanie tłuszczu.
Masaż próżniowy, określany dermomasażerem może być wykonywany także z innymi zabiegami na cellulit, na przykład z liposukcją ultradźwiękową równie skutecznie zmniejszającą cellulit. Takie połączone zabiegi dają wtedy jeszcze lepsze efekty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s