Masaż twarzy.

Odmładzający masaż twarzy.

Nie ma takiej kobiety, która byłaby całkowicie zadowolona z wyglądu oraz stanu skóry na twarzy.
Aby rozwiązać ten problem, możesz skorzystać ze specjalnego masażu aby poradzić sobie z pierwszymi oznakami starzenia.

Korzyści z masażu twarzy

Odmładzający masaż twarzy jest obowiązkowym zabiegiem dla prawie wszystkich przedstawicielek „pięknej połowy tej planety”. Jest to hit ostatnich lat, aby zachować atrakcyjność wyglądu, jest również bardziej wydajną, bezpieczną i niezawodną metodę odmłodzenia.

Masaż jest najlepszą alternatywą dla nowoczesnych zastrzyków i chirurgii plastycznej.

Wykonując systematycznie masaż twarzy w salonie kosmetycznym, w celu odmłodzenia, można spowolnić proces starzenia, przywrócić skórze świeżość i elastyczność. Jest to bardzo ważna procedura, która po wykonaniu aktywuje krążenie krwi, zapewniając w ten sposób następujące korzyści:

Głębokość zmarszczek zmniejsza się, a ich liczba ulega całkowitemu zmniejszeniu;
Blizny i drobne blizny są idealnie wygładzone;
Pory są zwężone;
Poprawia cerę;
Cienie pod oczami znikają;
Obrzęk ustępuje;
Kształt twarzy jest poprawiony, w tym owalny;
Opadająca skóra jest skutecznie napięta.
Zalety odmładzającego masażu twarzy

10 lat mniej w 5 minut

Jak natychmiast usunąć zmarszczki i worki pod oczami?
Zacznijmy od najsłynniejszej, najdroższej i najniebezpieczniejszej metody odmładzania twarzy – Botox. Tak, Botox jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zmarszczek. Ponadto nie jest to najtańsza rzecz bo nikt nie mówi o efektach ubocznych, które prędzej czy później pojawią się. Oto tylko niektóre z nich:

problemy ze wzrokiem;
trudności w oddychaniu, zaburzenia mowy i połykania;
obfita wysypka na skórze;
swędzenie w sferze aplikacji botoksu;
kołatanie serca;
uczucie ogólnego osłabienia i zmęczenia;
problem kolejnego ostrzyknięcia i wydania pieniędzy

Środki farmaceutyczne na odmłodzenie.

Chytrzy marketingowcy dokładają wszelkich starań, aby zmaksymalizować marketing określonego kremu, ich zadaniem jest sprzedaż, a nie pomaganie ludziom. Uwazajcie, drogie produkty przeciwzmarszczkowe, których producenci gwarantują spektakularny rezultat – to zwykła bzdura.

Jeśli w tym samym czasie za pomocą masażu użyjesz specjalnego kremu, możesz osiągnąć optymalny rezultat. Potrzebne są specjalne formuły, aby podczas masażu skóra się nie rozciągała, aby palce się na niej przesuwały. Każdy profesjonalny masaż twarzy, wykonany w celu odmłodzenia, znacznie zwiększa krążenie krwi, dzięki czemu krem ​​pielęgnacyjny jest wchłaniany znacznie szybciej i głębiej.

Ogólne wskazówki masażu
Ważne jest, aby nie tylko wykonywać tę procedurę od czasu do czasu, musisz wiedzieć, jak wykonać masaż twarzy w celu odmłodzenia. Pierwsza to wskazanie wieku, w którym chcesz rozpocząć tę procedurę. Średnio jest to 25 lat i to od niego trzeba zacząć dbać o siebie. Na początkowym etapie masaż należy robić to co najmniej 5 minut dziennie, a następnie czas wzrasta.

Popularne techniki masażu
Odmładzający masaż twarzy w domu może być przeprowadzony na różne sposoby. Masaż drenaż limfatyczny jest bardzo popularny, a także modelujący, napinający i ukierunkowany bezpośrednio na pozbycie się zmarszczek. Każda z nich charakteryzuje się indywidualnymi cechami i zaletami. Wszystkie techniki można rozważyć bardziej szczegółowo.

Masaż drenaż limfatyczny
Jest to klasyczny masaż, który znacznie przyspiesza proces usuwania szkodliwych substancji z naskórka, ma bezpośredni wpływ na metabolizm, a także eliminuje obrzęki. Masaż wykonuje się w następujący sposób:

Olej do masażu nakłada się na twarz.
Ruchy zaczynają się od palców, które najpierw muszą być głaskane i lekkie, a następnie intensywne.
Ruch poziomy palców wzdłuż linii masażu, to znaczy od środka do obrzeża. Ruchy masażu w okolicy oczu powinny być skierowane wzdłuż dołu w kierunku nosa, a wzdłuż góry w kierunku skroni.
Poziome ruchy w przedniej części, zaczynają się od środka do skroni.
Pionowe okrężne ruchy od warg do oczu i pleców.
Ukończ procedurę lekkimi pociągnięciami, ocierając i stukając palcami. Jeśli robisz to cały czas, możesz szybko uzyskać pozytywny wynik.

Masaż modelujący
Jest to najbardziej skuteczny masaż do odmładzania twarzy w domu. Dzięki odpowiedniemu użyciu możesz w pełni przywrócić kontury twarzy, które zmieniają się z powodu osłabienia mięśni. Początkowo technika ta została opracowana dla pacjentów po udarze. Po pewnym czasie masaż został użyty do skutecznego odmłodzenia twarzy. Ten masaż odbywa się w następujący sposób:

Twarz jest wcześniej oczyszczona, a włosy z niej usunięte;
Lekkie dotknięcia skóry i głaskanie szyi, dekoltu i samej twarzy;
Intensywne wyrabianie szyi;
Korektę konturów twarzy wykonuje się za pomocą ruchów okrężnych.
Masaż kończy się lekkimi ruchami. Osobliwością tego masażu jest mrowienie twarzy wzdłuż jej konturu. Również punkt uderzenia w te obszary, w których mięśnie są przywiązane. Wszystkie ruchy powinny być wykonywane ściśle wzdłuż linii masażu.

Masaż ten odbywa się mniej więcej raz na dwa tygodnie. Dwa razy w roku pożądane jest przeprowadzenie jego 12 procedur. Przed wykonaniem tej formy odmłodzenia, konieczne jest zbadanie przynajmniej trochę anatomicznych cech twarzy. Na przykład ważne jest, aby znać przynajmniej te miejsca, w których mięśnie są połączone i połączone.

Masaż zmarszczek
Aby pozbyć się zmarszczek i zapobiec ich nowemu wyglądowi, natychmiast po zastosowaniu konwencjonalnych produktów do pielęgnacji, należy przeprowadzić prosty 5-minutowy masaż. Główne ruchy w tym przypadku to mrowienie. Sekwencja masażu wygląda następująco:

Najpierw badanie obszarów nad brwiami, w kierunku skroni.
Zmiękczona skóra na nosie.
Wygładzanie wzdłużnych zmarszczek na czole od jednej skroni do drugiej.
Skóra w okolicach kości policzkowych jest ściskana – w tym samym kierunku, czyli od środka do uszu i linii włosów.
Skóra jest obrabiana na obszarze, gdzie znajdują się fałdy nosowo-wargowe. Ruch odbywa się od warg i do skrzydeł nosa i pleców.
Palce zaciskają się w pięści, skóra zostaje wyprasowana wzdłuż dolnego konturu twarzy. Kierunek ruchu jest wykonywany od środkowej części brody do uszu.

Jeśli regularnie wykonujesz ten masaż, możesz szybko pozbyć się zmarszczek. Po stosunkowo krótkim czasie skóra staje się bardziej czysta, stonowana i świeża.

Środki ostrożności
Pomimo dużej liczby korzyści wynikających z procedury masażu, należy zachować pewne środki ostrożności, aby nie uzyskać odwrotnego efektu. Konieczne jest dostrojenie, że widoczne efekty masażu nie będą natychmiast zauważalne. Musisz wydać kilka właściwych sesji, aby szybko uruchomić skuteczne procesy odmładzania.

Sterylna czystość rąk i samej twarzy jest bardzo ważna, aby nie przenosić infekcji i uniknąć tworzenia się stanu zapalnego. W celu uniknięcia tarcia skóry warto stosować krem ​​kosmetyczny, specjalne oleje i żele podczas odmładzania. Procedura, niezależnie od rodzaju wybranego masażu, powinna być wykonywana za pomocą ruchów palcami, które następują ściśle wzdłuż linii masażu.

Głównym przeciwwskazaniem do masowania jest obecność różnych stanów zapalnych, wysypek, ostrych lub przewlekłych opryszczek i innych podrażnień.
Wskazane jest, aby zrobić kilka prób ze specjalistą przed wykonaniem niezależnych procedur masażu, aby zrozumieć, w jaki sposób wykonywany jest masaż, a następnie powtórzyć te ruchy w domu. Jest to dość ważna kwestia, ponieważ niewłaściwe ruchy mogą powodować odwrotny skutek. Warto również pamiętać, że im wcześniej rozpocznie się masaż twarzy, tym lepszy wynik można osiągnąć. Na późniejszym etapie masażu nie będzie można ominąć poważniejszych czynności. Możesz sobie pomóc, nawet jeśli wiek osiągnął już 40 lat i trochę więcej. Ogólna poprawa wyglądu automatycznie doprowadzi do poprawy ogólnego nastroju.

Sterylna czystość dłoni i twarzy
Krem kosmetyczny
Wysypka i stan zapalny

Wniosek
Między kursami masaży można zrobić krótkie cotygodniowe przerwy, aby utrzymać zdolność skóry do regeneracji i odbudowy. Konieczne jest prowadzenie tych działań na bieżąco. Nawet wieczorem, po prostu stosując środek do pielęgnacji wieczorowej, warto przeprowadzić małe czynności masażem wzdłuż prawidłowych linii przeprowadzania zabiegu.

Uzyskana młodość i atrakcyjny wygląd pozostaną naturalnie przez wiele lat. Przy regularnym korzystaniu z masażu i przy zachowaniu pozytywnego nastawienia, możesz być pewien uzyskania 100% wyniku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s